Lakierowanie proszkowe,
spawanie, produkcja z blach
aluminiowych

Lakierowanie proszkowe elementów do 3 m długości

Oferujemy nie tylko produkcję różnego rodzaju elementów aluminiowych, ale także ich lakierowanie proszkowe. Proces ten polega na naniesieniu na powierzchnię metalu, farby w postaci proszku, za pomocą metody elektrostatycznej i utwardzeniu w wysokiej temperaturze. Powstała w ten sposób powłoka charakteryzuje się zwiększoną odpornością na rozpuszczalniki chemiczne,uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Sam proces jest bardzo ekologiczny, szczególnie ze względu na eliminację rozpuszczalników.

Przygotowanie powierzchni mechaniczne i chemiczne

Pokrycie elementów aluminiowych farbą w wybranym przez klienta kolorze wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni detali przed malowaniem. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala na dobór odpowiedniego mechanicznego oczyszczenia wraz z chemicznym przygotowaniem metalu, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości systemy chemii do przygotowania powierzchni. Zapewnia to nie tylko spektakularny, ale przede wszystkim bardzo trwały efekt.

Pełna paleta RAL, kolory antyczne, metaliczne

Wykonane dla Państwa wszelkiego rodzaju panele, formatki, parapety, osłony, profile i inne elementy aluminiowe do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, pokryjemy dowolnie wybranym przez klienta kolorem farby z pełnej palety RAL zarówno w wykonaniu klasycznym, metalicznym, strukturalnym bądź antycznym. Wykorzystujemy farby tylko renomowanych producentów takich jak IGP, Tiger, Axalta.

 Krótkie serie jak i pojedyncze elementy

Realizujemy zlecenia zarówno na produkcję, jak i wykończenie krótkich serii, ale także pojedynczych elementów aluminiowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu: biuro@amarillo.com.pl

Renowacje starych powłok lakierniczych 

Starzenie, korozja, nieodpowiednia konserwacja i pielęgnacja, bądź też nadmierna eksploatacja lub inne czynniki mogą spowodować konieczność odnowienia lub wymiany pokrycia lakierniczego. W takiej sytuacji oferujemy profesjonalne, szybkie i skuteczne renowacje starych powłok zapewniające trwały i spektakularny efekt.

Spawanie blach i elementów aluminiowych i transport od i do klienta

Nasi klienci nie muszą martwić się o to, jak odebrać od nas zamówione elementy. Zapewniamy ich bezpieczny transport według indywidualnych ustaleń. Nie jest dla nas problemem, odebranie od klienta materiałów, które mamy poddać renowacji, lakierowaniu, malowaniu czy też innym procesom. Usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i regionu mazowieckiego.